3 sposoby na większe piersi

Niemal 60% kobiet deklaruje chęć poprawy swojej urody. Największe grono Pań narzeka na własną sylwetkę oraz wielkość i jędrność biustu. Dzisiaj pragniemy przedstawić trzy najskuteczniejsze zabiegi na większe piersi.

Powiększanie piersi tkanką tłuszczową
Jednym z podstawowych materiałów budulcowych piersi jest tłuszcz. Z tego też względu, większość otyłych kobiet ma naturalnie duży biust. Co jednak zrobić, aby duże piersi nie szły w parze z nadmiarem kilogramów?

Rozwiązaniem jest przeszczep tkanki tłuszczowej, czyli tzw. lipomodeling. To zabieg polegający na liposukcji, odwirowywaniu materiału i aplikacji do gruczołów piersiowych. Realizacja tego zabiegu daje zatem korzyść w postaci modelowania sylwetki oraz piersi.

Metoda ta cieszy się coraz większą popularnością. Jej efektywność stoi na bardzo wysokim poziomie, a sam zabieg daje naturalne efekty (brak śladów jakiejkolwiek ingerencji).

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym
Sporo zwolenniczek mają również zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – kolejnej substancji, która naturalnie występuje w organizmie człowieka.

Kwas hialuronowy jest zatem w pełni bezpieczny i nie powoduje absolutnie żadnych reakcji niepożądanych. Niestety jest wchłaniany przez organizm, co sprawia, że efekty utrzymują się przez ograniczony czas – zwykle od 12 do 36 miesięcy.

Metoda ta jest małoinwazyjna. Preparat bazujący na kwasie hialuronowym wprowadzany jest bardzo cienką igłą, która praktycznie nie pozostawia żadnych śladów.

Powiększanie piersi przy pomocy implantów piersiowych
Biust można powiększyć także poprzez wszczepienie specjalnych, silikionowych implantów. To rozwiązanie, które daje zdecydowanie największe możliwości (pacjentka dowolnie wybiera kształt i rodzaj implantu).

To metoda, którą realizuje się w pełnym znieczuleniu (pod narkozą). Jest bezpieczna, choć zdarzały się nawet śmiertelne komplikacje pozabiegowe.

Największą zaletą tego rozwiązania jest bez wątpienia fakt, iż efekty utrzymują się dożywotnio. Do wad zaliczyć należy natomiast cenę zabiegu – zwykle oscyluje w granicach 20.000 złotych.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*